August 2013

D.Gray-man

29. august 2013 at 23:03 | Cyberr Tek |  Anime

CHIA-ANIME.TV - watch online

Dalo by se říct, že tohle anime patřilo mezi ty první. Možná páté? Kdo ví. Ale taky patří k těm, které jsem si užila a pokračovala jsem mangou. A nelitovala jsem. Ze začátku se mi to zdálo normální. Ještě v těch částí to tak taky mělo vypadat. Takové ještě slabé, příúčné a srandovní. Ale když jsem shlédla všech 103 dílů.. taková smůla, že to nepokračuje. Prostě.. ten pocit. Já už to teď nedokážu popsat. Něco mi chybělo. Dívala jsem se na začátky a říkala: "Jak mě ten začátek mohl bavit."

Another

29. august 2013 at 22:33 | Cyberr Tek |  Anime

CHIA-ANIME.TV - watch online

Na tohle anime jsem se dívala minimálně rok. Před rokem jsem se dívala na většinu anime ještě s cz titulky a v té době se mi ještě sekaly úplně všechny videa online. Dívala jsem se na Another na YouTube na mobilu, kde byly přeložených jenom 5 dílů a jinde mi to prostě nešlo. Tak jsem to vzdala a po roce jsem se na to teda konečně chtěla dodívat xD

Shinrei Tantei Yakumo

28. august 2013 at 20:42 | Cyberr Tek |  Anime

WATCHANIMESTREAM.COM - watch online

První dojem - zklamání. Ne velké, ale je tam. To, že jsem tam moc podobnosti nenašla, není to hlavní. Kresba se mi líbila hodně. Yakumo je tam opravdu pohledný a oči má naprosto úžasné, ale Haruka.. ty vlasy. Proč zrovna růžové? Většina lidí v tom anime tam má lidské vlasy nebo jde poznat, že jsou nabarvené, ale proč zrovna Haruka má růžové. Její matka mi nevadí. Na té to vypadá přirozeně, ale.. hmm, to je jenom maličkost :D

Shinrei Tantei Yakumo (both)

28. august 2013 at 19:47 | Cyberr Tek |  Manga

MANGAFOX.ME - read online

Oblíbila jsem si nějak i žánr mystery. Patří tam detektivní případy nebo něco na zamyšlení. Dengeki Daisy nebo Code Geass bych tam možná taky přiřadila. Chtěla jsem se nejdříve kouknout na anime, ale mangy mám radši a věděla jsem, že kdybych se koukla na anime už bych mangu nezačala. Jsem ráda, že jsem mangu přečetla dřív :)

Shinobi Life

27. august 2013 at 15:28 | Cyberr Tek |  Manga

MANGAFOX.ME - read online

Začala jsem to číst asi před dvěma roky a přestala jsem nějak u 49 kapitoly, protože to ještě vycházelo. Ty poslední díly byly fakt peklo. Nemohla jsem se dočkat, než výjde další díl a pořád jsem čekala a někdy jsem se i koukala na raw kapitoly, za což se hodně stydím xD

Anime / Manga

27. august 2013 at 15:06 | Cyberr Tek
01. Anime
» články týkající se anime
» spoilery, recenze

02. Manga
» články týkající se mangy
» spoilery, recenze

» všechny anime, které jsem viděla, dívám se nebo se chystám dívat

» všechny mangy (manhwy, manhuy), které jsem kdy četla, čtu nebo se chystám číst


poznámka: odkazy na stránky jsou všechny v angličtině (info, watch, read)

Shingeki no Kyojin

27. august 2013 at 14:56 | Cyberr Tek |  Anime

CHIA-ANIME.TV - watch online

Začala jsem se na to dívat, když to mělo kolem 6 dílů přeložených do angličtiny. První díl - v pohodě, budu pokračovat. Pátý díl - kurva, co to je za zkurvysynské anime? Tohle je fakt síla! Takové anime jsem v životě neviděla.

Nový život

27. august 2013 at 12:10 | Cyberr Tek |  Secret Diary

Ten, kdo četl můj článek o obnově blogu, tak možná něco už málo ví, proč začínám znova. Je tady mnohem více důvodů, ale přesto neřeknu všechny. Další a větší důvod než mazání disku je, že chci obnovit i svůj vlastní život. Proto jsem smazalé všechny své články, které jsem měla v Secret Diary. Byla jsem tam jiná, než teď. Zřejmě jsem pořád stejná, ale JÁ sama se chci změnit. Chci změnit svůj přístup k životu, svoje cíle a zlepšit povahu. Pár věcí na mě, ale přesto nejdou změnit.
Začla jsem u s pár věcmi v mém okolí. Uklidila jsem si stůl, skříně, pokoj, začala jsem kupovat jiné věci k jídlu. Poté jsem přešla na mobil. Změnila jsem si tapetu, spořic, hesla, promazala obrázky, kontakty a hudbu. Další byl počítač. To byste nevěřili kolik hoven jsem měla v dokumentech. Teď mluvím vážně, po promazání se mi uvolnilo 60 GB. Pak jsem si větší složky dala na disk D, protože C by neměl být nikdy plný, kvůli programům, které se aktualizují a nově instalují. Přešla jsem na svůj zastaralý blog, kde jsem nebyla hooooooooooodně dlouho. Nevím, asi jsem měla náladu, že jsem všechny po jednom mazala. Každopádně.. teď se cítím úplně jinak. Jakokdybych smazala kousek sebe, která mi vadila. Uvolňuje mě to a doporučuju to všem, kteří mají podobné problémy.
Neslibuju, že blog budu pravidelně navštěvovat. Blog je něco pro mě, něco, co mi pomáha relaxovat, přemýšlet a uklidnit své myšlenky psaním o aktuálních věcech. Nenutím vás k ničemu, proto nevedu "spřátelené blogy". Je to pro mě až moc velká zátěž, chodit k ostatním na blog a číst jejich články.
Jsem ráda, že můžu obnovit svůj blog a být kým chci být ^-^

Creations - Cesta: Geisha

27. august 2013 at 11:52 | Cyberr Tek |  PhoTions
Tohle je další dílo, které jsem někomu věnovala. Tenhle byl pro moji kámošku na její 17-té narozeniny. Byla z toho opravdu nadšená. Jenom, aby nedošlo k omylu. Nebudu to zrovna někde psát velkým písmem, ale nestydím se to říct. Všechny obrázky, které jsem kdy kreslila jsem obkreslila. Jo, teď mě linčujte. Každý nějak začíná a to, že to nejdříve obkreslujeme je úplně první krok k vytvoření vlastního díla. Jak už bylo minulé dílo "cesty", tak tady je video z mého channelu na youtube. Jsem tam i já na konci, pro důkaz, že Cyberr Tek není někdo cizí :3 Každopádně, ať se líbí :) Hudba k tomu není, protože to prostě neumím udělat, aby youtube nepoznal, že nemám licenci :p


Tale of Minato & Aiko - 7.díl

26. august 2013 at 22:05 | Cyberr Tek |  Tale of Minato & Aiko

Tale of Minato & Aiko

________________________________________________________

pro: Markéta Karlasová
od: Cyberr Tek


7. DÍL
_____________________________________

Otevřela jsem pomalu oči a rychle jsem si všimla, že jsem přivázaná a kolem očí mám pásku, abych nemohla použít sharingan. Začala jsem se vrtět, abych se dostala z dobře uvázaných provazů, ale neměla jsem šanci. "Z těch se nedostaneš, zlato. Vázal jsem je já a jenom já je dokážu rozvázat, pokud tedy nepoužiješ kunai. HAHAHAHA!!" Neznámý ninja mě chytl za krk a zvedl mě do vzduchu. "Spala jsi teda pěkně dlouho, ti řeknu! Pěkných šest dní jsi tady chrápala, jako kdybys tu byla doma!" Zařval mi do ucha a poté mi ho olízl. "Šest dní!?" bez rozmyšlení jsem na něj vykřikla. "Nekřič na mě, krávo!" Odhodil mě na zem. "Jo! Šest dní! Těch krásných šest dní, jsem si pěkně s tebou užíval!" Začala jsem vystrašeně couvat a pohyby svým tělem jsem zkoumala, jestli mě něco bolí. Nic mě nebolelo. "Co si myslíš, že jsem!" zakřičel znova na mě. "Nedělám to s těmi, které tvrdě spí! To bych si to neužil, kdybys nekřičela… HEHE, ale teď už jsi vzhůru." Slyšela jsem, jak se ke mně blíží. Couvala jsem pořád do zadu, ale narazila jsem do tvrdé skály. Provazy nechtěly a nechtěly povolit. "Teď jsi moje, krásko." Cítila jsem smrdutý zápach z jeho úst. Začal mi odepínat vršek obleku. Cítila jsem jeho hnusné tvrdé rty na mém krku. Ne! Takhle to nechci zažít! Ne s ním a ne tady! Pomoc! Minato!