September 2013

Creations - Cesta: Nude (act)

29. september 2013 at 21:19 | Cyberr Tek |  PhoTions
Asi jsem se hecla. Nevím, co to do mě vjelo, že jsem něco takového vůbec nakreslila. No.. o to vlastně nejde, spíš o to, kde jsem vzala tu odvahu vůbec začít. Jak jsem mohla vědět, že to dám? Začnete něco, co vypadá těžce a doufáte, že se Vám to povede. Dokreslíte to, zjistíte, že se to nepovedlo a pak to vyhodíte? Na to myslím, než začnu. Ale tohle se mi popravdě ještě nestalo. Pustila jsem se do něčeho těžkého, dodělala jsem to a docela se to i povedlo. Tenhle akt je téhle věty příklad. Samozřejmě bych takhle neplýtvala velkým formátem, který docela potřebuju. Vlastně ani nevím, o čem tu mluvím :DD
Na Vánoce 2012 jsem dostala od babičky pastely od odstínu bílé přes odstíny tmavě modré až k černé. Chtěla jsem s nima konečně něco nakreslit, tak jsem to zkusila. Ty pastely vypadají jako olejové, ale dají se v pohodě rozmazávat, takže něco mezi? :DD Pokusila jsem se svůj postup i nahrát, ale tma se brzy blížila a umělá světla nepomáhala, takže to tam není až do konce, každopádně tam je výsledek. Hlavně si to užíjte ;)


18. září 2013

18. september 2013 at 22:38 | Cyberr Tek |  Secret Diary

Dobrý den,
tak vás opět vítám u mého dalšího článku do rubriky Tajný deník. Nikdo to tady nemohl vědět, však vás netrestám, ale štve mě, že jsem TEN den nenapsala ani ň. Mohla jsem tu třeba dát článek s dortem a nadpisem Happy Birthday, ale já nic. A to ještě k tomu byla neděle - plno času. Stejně jsem nezapla blog a neoznámila jsem vám, že jsem ten den měla 17-té narozeniny. Nic zvláštního, prostě o rok starší. Moje dvě nejlepší kamarádky ze základní školy mě chodí každý pátek navštěvovat. No.. ne mě, ale prostě u mě doma je takové setkávací místo. Někdy se sejdeme třeba ve městě na jídlo, ale většinou to je teda u mě. Říkáme si, co se celý týden dělo. Povídáme si o tanečních, tančíme spolu, pereme se, díváme se na film nebo prostě na sebe jenom čumíme a ptáme se co budeme dělat. Každopádně se setkáváme pouze v pátek. Narozeniny jsem měla 15. a ten den mělo něco být, ale přecejen nebylo, tak vlastně mohli přijít.. ale přišli v pátek, jak bylo domluveno. Nechtěla jsem od nich žádné dárky, nic. Samozřejmě, nepřišli s prázdnou.

***

Forest Behind The Moon?

7. september 2013 at 22:35 | Cyberr Tek |  Manga

Ahojte, mí lidičkové.
Tohle je záležitost, která se týká nejaponské mangy. Dá se to pak pokládat za mangu? Manga je přece JAPONSKÝ komix. Píše a kreslí se v Japonsku. Nebo to je kresbou? Jde o typ kresby a pak to je manga (popřípadě podobné jako manhwa a další)? Opravdu nevím a popravdě mě to nezajímá. Když vidím podobnou kresbu, kterou čtu každý den na mangafoxu, řeknu, že je to manga. Někdy i poznám, že to není japonské, ale nezatěžuju se jménem. Manhua, manhwa a manga mají společné rysy, ale také se v plno věcech liší, ale o tomhle tenhle článek není. Je o tom, že jsem se (už minulý rok xD) s kámošem ze třídy rozhodli vymyslet a nakreslit si vlastní mangu. On kreslí a já vymýšlím příběh. Za minulý rok jsem stačila vymyslet to hlavní - dvě hlavní postavy a hlavní žánry, tj. romantický horor. Jenom chci dopředu upozornit, že ve výkresech jsem nenakreslila ani čárku. Pouze navrhuji, potvrzuji a vymýšlím. Jsou mi podávány otázky ohledně celých stránek, ale s tím pravým kreslením nemám nic společného! Příběh se asi bude jmenuvat Forest behind the Moon. Asi? No možná se třeba přidá přidavné jméno před Měsíc, ale to jsou maličkosti.

***

První den, první tanec?

2. september 2013 at 10:26 | Cyberr Tek |  Secret Diary

Dobrý den..
Jo, dneska je pondělí 2.9.2013. Dneska byl první den školy. Většinou všechny hodiny začínají přivítacím rozhlasem ředitele nebo ředitelky školy (u nás byl i nějaký ministr). Nějaké kecy, že vítají první ročníky a ať se daří i ostatním. Minulý rok se vyhrávalo plno soutěží, tak ať se to ještě zlepšuje a dále máme reprezentovat naší úžasnou školu. Teď nekecám, ale mám tu školu moc ráda. Už minulý rok to bylo těžké, ale co je lehké? Život takový je a kvůli toho, že končí smrtí a nejsou vyjímky, si ho musíme užít co nejvíce. (Tak jak minulý rok) plánuju se opravdu učit. Minulý rok mi to ale nevyšlo :D Z nejdůležitějšího předmětu ze stavebnictví jsem měla hned v 1. ročníku čtyři. Míním to napravit. Už kvůli sobě a kvůli toho, čeho chci dosáhnout. Nevím, jestli chci v oboru stavebnictví pokračovat, ale úspěšně tu školu prostě dokončím. Možná po maturitě si dám "year off" a pojedu studovat japonštinu do Tokia nebo angličtinu někam jinam. Už teďkom nějak hledám něco prospěšného na příští prázdniny. Vím, teďkom skončili letošní, ale teď právě jsou ty slevy na příští rok. Konkrétně se dívám na Education First. Ano.. místo brigády, která mi dá peníze si vyberu kurzy v zahraničí, které mi sice dají zkušenosti, nové přátele a vysoký jazykový pokrok v určitém jazyce, ale peníze mi vemou. Minimálně 30 000 Kč za kurz (včetně všeho, kromě vlastních plánů). Pořád si připadám jako malá ryba ve velkém rybníku, i když to tak je. Mám si tak připadat, ale nechci. Chci toho ještě tolik stihnout, ale asi se něčeho bojím. Musím prostě vzít každou příležitost, která se mi naskytne. Musím..
Tanec? Co to je? Dá se to jíst?
***