January 2014

Cyberr Tek

26. january 2014 at 23:12 | Cyberr Tek
..........duben 2014......................................duben 2015..................................duben 2016..............
........duben 2017....................................

Nerada o sobě cokoli píšu, nutí mě to lhát a vylepšovat své vlastnosti. Takže zřejmě narazíte na pár vylepšení, ale věřte mi.. já umím lítat! Čtu myšlenky, vidím do budoucnosti a dokážu procházet zdí. Taky mám ráda X-men.

Hudba
Myslím, že začnu hudbou. Nepotřebuju ji nutně, ale vždycky mě vyveze z nudy nebo donutí se nad něčím zamyslet. Záleží na žánru a textu. Není pro mě všechno, pouze doplňuje ticho kolem mě. Nemám nějak zvlášť ráda konkrétní žánry. Většina z mých oblíbených je rock nebo metal, ale taky miluju soundtracky (hlavně od Hanse Zimmera) z TLOTR, Hobita, Fight Club nebo z animovaných filmů (The Prince of Egypt, Tangled, Frozen). Nedělá mi problém ani japonská a korejská hudba. Mám taky ráda relaxační hudbu, saxofon, piano a housle.
///// Avenged Sevenfold, Black Veil Brides, Asking Alexandria, Slipknot, Parov Stelar, Nirvana, Bring Me The Horizon, Beartooth, 30 seconds to Mars, Skillet

Kaichou wa Maid-sama!

26. january 2014 at 22:07 | Cyberr Tek |  Manga

MANGAFOX.ME - read online

Konečně přišla řada na jednu z mých nejoblibenějších mang. Vlastně se dá říct, že nejoblibenější, protože už vím, jak dopadne Dengeki Daisy. Tohle jsem četla pěkně dlouho. Samozřejmě započítávám to, ja dlouho jsem čekala na nové kapitoly, ale i se starými jsem hodně přerušovala čtení, ale ten pravý děj na mě teprve čekal :)

#vánoceškolasníhživot

25. january 2014 at 17:27 | Cyberr Tek |  Secret Diary
(obrázek nemá nic společného s tématem) - ZDROJ

Dobré odpoledne,
nebyla jsem tu pěkně dlouho, že ano? Dala jsem tady jenom nějaká videa nebo doplnila povídku, která je už dáávno hotová. Stejně tady pořád ještě není celá. Asi se mi to nechce upravovat. Cítím se velice zvláštně po tak dlouhé době, asi nemám tu nutnost tady psát. Psala jsem tu, protože jsem chtěla, ne protože jsem to nemohla komu říct. Mám nejlepší přátelé a úžasnou rodinu, nebudu si stěžovat ;) Myslím, že začnu tím, čím jsem předtím skončila. Ráda si čtu znova a znova své staré články, i když mi to připadá někdy jako kdybych je četla jenom já. Což je možné, ale věřím, že nějaký duch tady určitě bude.
***