2. 1. 2016

3. january 2016 at 0:42 | Cyberr Tek |  Secret Diary
Páni. Zdá se, že jsem tu nebyla pěkně dlouho.. docela jsem se i vysrala na dopsání těch článků o Irsku. Myslím, že to ještě dopíšu. Rozhodně ne každý den, ale pár vyjímečných dnů jo. Taky dopíšu tu přípravu pro budoucí zájemce :)
Přijela jsem tedy 19. 9. 2015 nebo kdy. Už si to nepamatuju. Vím, že jsem tam 15. slavila narozeniny, takže někdy potom. Celkově bych to zhodnotila jako průměr a pak ještě hůř. Děti byly neuvěřitelně rozmazlené a měly doslova volnost. Bavila jsem se tam a měla plno nádherných zážitků. Hodně jsem pocestovala a fotila. A v tom byl taky problém. Vlastní fotoaparát jsem neměla, mobil se mi pokazil už v Praze na letišti v červnu, tak jsem si musela půjčit jejich. Nafototila jsem na něj celé tři měsíce v Irsku. Slíbili mi, že mi to pošlou nebo mi dopisem pošlou flešku. Když jsem nedávno psala agentuře, ať se jich poptají, tak jsem se dozvěděla krásnou věc.. Flešku mi "prý" poslali v nedoporučeném dopise a fotky pak z foťáku vymazali. Fleška mi nepřišla, takže z celých tří měsíců v Irsku mám totální hovno.
Tohle ke zkušenosti v Irsku. Vrátila jsem se do čtvrtého ročníku trochu později a do konce střední toho budu litovat. Jestli ji dokončím letos a zároveň půjdu na vysokou, tak budu neuvěřitelně šťastná a snad umřu na párty, která by pak následovala. Tím myslím - hodně jsem promeškala a snažím se Vám nějakým způsobem poslat radu: Pokud chodíte na stavebku, tak radši choďte do školy úplně každičký zasraný den. :)
Proč tam mám tu kočku? Zaprvé je naprosto miluju.. Za druhé mi hodně chyběl Nero - náš kocour, kterého jsme před 9 lety našli na ulici. Už nebyl kotě, tak jsem zjistila, že už mu je kolem 11 let a snažím se nemyslet, že může za pár let umřít.
Taky jsem viděla plno nových filmů. Ať už v Irsku na Netflixu nebo v jejich kině (Odeon - něco jako nás Cinestar) nebo nakonec v tom Cinestaru. Teda pro mě nejkrásnější vzpomínku bude mít Mad Max: Fury Road a The Martian. Moje velké emocionální krásy. Samozřejmě taky Star Wars: The Force Awakens, ale z toho jsem neměla zas tak velkou radost.. Nevím, filmy jsou takové moje srdcovky, které snad nikdy neopustím. Jak jsem zjistila, tak mí vrstevníci jsou spíše na ty seriály a sledujou jich opravdu hodně najednou. Já momentálně sleduju jen to Game of Thrones a nějaké jsem se už dodívala, ale momentálně se nechci do dalšího zamotat. Plánuju ale The Walking Dead.
Myslím, že na rychlé rozebrání teď už nic nezbývá. Rozhodnuju se mezi vysokými školami, ale naprosto nechápu ten systém. Nemáte dokončenou maturitu, už si musíte platit přihlášky na vysokou.. maturitu nedáte napoprvé, máte šanci v září, ale na vysokou vás už přes ty peníze nepustí. Fakt debilní, jsem z toho v depresi, ale myslím, že byli všichni. Nebo alespoň většina ;D

Každopádně přeji všem krásný nový rok :)
Ať není jen krásný, ale taky přeji motivaci, nové přátelé a plno lásky.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama