June 2016

AMBICE - anotace

4. june 2016 at 13:32 | Cyberr Tek |  AMBICE


AMBICE

_________________________________________________________________

od: Cyberr Tek

ANOTACE
_____________________________________

Michaela je mladá, naivní a ambiciózní studentka práv, která stále hledá sama sebe. Při pokusu o napsání krátké novely, ve které píše o svých snech a chtíčích, se seznámí s velmi pohledným starším mládencem Thomasem. Thomas je tajemný třicátník, který Michaelu přitahuje, a zavádí ji do světa, o kterém píše ve své novele. Pomalu se s ním seznamujeme a zjišťujeme jeho vztah k Michaele, která ani netuší do čeho se pouští.

Jaký mezi nimi je vlastně vztah? Pracovní? Přátelský? Erotický? Nebo všechny?

_____________________________________

UKÁZKA

***

AMBICE - Nabídka

4. june 2016 at 12:56 | Cyberr Tek |  AMBICE


AMBICE

_________________________________________________________________

od: Cyberr Tek

1. KAPITOLA - NABÍDKA

2. KAPITOLA - PRACOVNÍ SCHŮZKA
_____________________________________

"To posoudím já. Právě vyřizuji vydání knihy jednomu nedobrému spisovateli. Pokud nemáte ještě nakladatelství, rád vám pomůžu," vysvětlil mi Thomas.
Zamyslela jsem se a vyjádřila: "Teď zrovna k jednomu nakladatelství jdu, uvidím, nevím ale, nechci vás zatěžovat. Rozhodně nemám talent, jen jsem chtěla vydat knihu. Takový bod na mém životním listu," nervózně jsem se pousmála.
Úsměv mi opětoval. Jééééé. Zase. "Nechám to na vás. Tady máte mou vizitku, bohužel jsem ve velkém spěchu, takže vás musím opustit. Velice mě těšilo. Vlastně jsem nezachytil ani vaše jméno. Ehmm-."
"Michaela."
"Těšilo mě, slečno Michaelo," opět se pousmál a ve mně se opět rozlétali motýli.
Pozorovala jsem, jak mě opouští jeho záda a pak si šla svou cestou. Vždyť nemám žádnou schůzku domluvenou, proč bych nemohla jít do jiného nakladatelství? Stejně musím upravit pořadí mého rukopisu. Všechno mi to rozpřeházel. Otočila jsem se a šla domů.

***