February 2017

s LAYNO Tour

7. february 2017 at 1:22 | Cyberr Tek |  Secret Diary


________________________________________________

Ahoj,
jsem tady zase a mám chuť psát (ano, protože mám zítra zkoušku, takže mám plno času).

Vím, že si kliknete na odkaz a můžete si vše pročíst, ale já vám to vypíšu ze svého pohledu. Nedávno jsem se vrátila z dovolené na horách ve Francii, střediska La Joue du Loup, a mám nutkání to ze sebe vypsat na tenhle - díkybohu - neznámý blog.. Vyjeli jsme 27.1. a vrátili 5.2.

Něco o cestovce

Z toho, co jsem sama vyčetla nebo slyšela, jsem pochopila, že tu cestovku založili dva charismatičtí bratři s úmyslem spojit mladé lidi dohromady. Tím mladé myslím ve věku 18-35 let. Z důvodu každodenního "seznamování" bych mladší nedoporučila a z důvodu hodně mladých mozečků blízko u sebe bych nedoporučila starší, jestli se nechtějí zbláznit. Vrch samozřejmě omezený není, ale pro důchodce to vhodné rozhodně není. :) Cestovka je z Opavy.
Taky využili téhle "cestovky pro mladé", aby pomohli handicapovaným lidem v podobném věku se bavit stejně jako my. Osobně si myslím, že to je úžasný nápad a kdybych byla sponzor, tak bych ani neváhala s příspěvkem. Za těch pár dní, co jsem se vrátila, jsem se stihla stát STALKEREM.. pročetla jsem hodně článků, abych zjistila, co vlastně dělají a proč. Teď, když nad tím uvažuju, tak jsem pěkný kokot, že jsem se nezeptala osobně. :/
Proč Layno? Zní vám to jako "lejno" že ano.. myslím, že tohle bylo v plánu.

"Nesnažíme se totiž zalíbit všem. Jestli mě moje babička při pomyšlení na to, že se moje cestovka jmenuje "lejno", zavrhne a řekne: "s hovnem nikam nepojedu", tak mi to může být jedno, protože jsou pro mě důležití mladí lidé."
Jan Vimmer (zdroj: laynotour.blogspot.cz)

Neznám Honzu a Tomáše (charismatické bratry) natolik, abych mohla cokoli posoudit, ale stačilo mi si pročíst články o jejich událostech, abych si je oblíbila. Pohlední kluci, kteří pomáhají druhým. Jsem zcela zaskočena a zdrcena studem.

Proč jsem se rozhodla