August 2017

Tentokrát do Slovinska

10. august 2017 at 12:50 | Cyberr Tek |  Secret Diary

Ahoj.
Mám zase chvilku čas, tak proč nenapsat o mém dalším zážitku s Laynem. O téhle cestovce jsem už celkem psala a, i když nerada, musím vás přesměrovat na tenhle článek, pokud o ni nevíte. Rychle pročtěte první věty a pak se vraťte sem, prosím.

I když mám pocit, že tohle někdo bude číst, nemůžu jen tak přestat psát a zveřejňovat, co si myslím a co cítím. Nechci to psát ručně, protože bych si připadala introvertní a myslím, že i vnitru trochu chci, aby to někdo četl a deník v mé knihovně nikdo nenajde. LOL. Každopádně, i když hodně chci, nebudu mazat žádný článek o mém životě, který jsem tady zveřejnila.

Jeli jsme teda druhý termín od 4. do 10. 7. 2017. Naši delegáti byli Tomáš s přítelkyní Niki a další, kteří tam zůstali z předešlého termínu. Hned ze začátku chci tento zájezd doporučit. Nechci to srovnávat s Francií, protože to bylo v jiném období a hlavně kvůli toho, že mám radši zimu. Prostě jeďte tam a neseďte doma.

Jak to vše začalo

Začalo to už na cestě zpátky z Francie. Layno má takový hnusný zvyk, že pouští depresivní videa z předešlých zájezdů na cestě domů. Ne všichni jsou v autobuse připraveni se vrátit zpátky do reality, kde se musí vydělávat a Layno mi ještě přidá další slzy při sledování těch videí. Děkuji. No.. prostě, když jsme se s partou koukali na zájezdy ze Slovinska, tak jsme se na sebe trochu podezřele koukli. Něco jsme si řekli, že uvidíme a nijak zvlášť jsme to neřešili. Popravdě ani já jsem to neviděla nijak vážně.
Úplně náhodně jednou večer, když jsem přišla zpátky na kolej z hospody, mi přišla zpráva od Alenky (mé spolubydlící z Francie), že sedí v hospodě s dvěma dalšími našimi přáteli z Francie. Poslala mi fotku, jak se baví. Obě jsme byli mírně pod vlivem a překypující štěstím a plno nápady.
"Jedeme do Slovinska?"
"Jasně, že jo!"
Ehm.. takhle to začalo. I když to byl slib pod vlivem, splnili jsme si ho všichni čtyři.

Cesta, Bovec a kemp