September 2017

Tajemství

2. september 2017 at 23:42 | Cyberr Tek |  Secret Diary

Někdy se neznám. Někdy se nechápu. Někdy nevím, proč jsem taková, jaká jsem. Někdy neumím vysvětlit svá rozhodnutí a ano, cítím se kvůli tomu všemu trapně.

Rozhodla jsem se k tomuto článku hlavně kvůli tomu, že mi opět chybí člověk, kterému bych to vysvětlila a necítila se, že mluvím hodně, nebo, že ho to nezajímá. Občas mám pocit, že potřebuji psychologa, haha. Když jsem byla nová v práci, pár lidí zajímal můj vzhled - tunely, plugy, tetování, vlasy a další má rozhodnutí do budoucna - že se nechci zatím usazovat a chci procestovat nezávisle svět s mými nejbližšími. Hmm.. ano.
Věřte nebo ne.. nedokázala jsem vysvětlit svůj vzhled. Nedokážu popsat slovo "normální", takže tomu říkejme "mé staré já". Když jsem byla ještě mé staré já, vypadala jsem jinak. Vlasy přírodní vlnité po ramena, nezajímavá tvář, oblečení jak z reklamy na sýr a naprosto.. normální, obyčejná, tuctová. Nevím, kdy byl ten zlom.. nevím, jak nastal, proč a kdy (jestli vůbec) skončil. Tyhle věci nevím a lidi se mě zrovna na tyhle otázky ptají.

Proč sis ostříhala vlasy? Proč sis je nabarvila na modro? Proč sis takhle zničila kůži tetováním? Co ta tetování znamenají? Proč máš díry v uších? Víš, že to nesroste? Víš, jak budeš vypadat ve stáří? Víš o tom, že je dokázáno, že to kluky nepřitahuje? Proč ses rozhodla být veganem?

Nevíte, jak trapné je občas na nějakou otázku odpovědět slovem "nevím". Buď si to nepamatuji, nebo je to na dlouhé vysvětlování, které byste nejspíš nemuseli ani pochopit, nebo to opravdu nevím. Může se stát, že na něco odpovědět nechci, ale to není tento případ.

UMĚNÍ MLČET